PROČ MY?

PROČ STUDOVAT U NÁS?

  • Jedná se o nový koncept profesního HR vzdělávání postavený na dvacetiletých zkušenostech v oblasti rozvoje HR odborníků a požadavcích členských společností.
  • Vzdělávací programy využívají know-how nejvýznamnějších HR odborníků v ČR i zahraničí. Lektory PMF Institutu jsou zkušení manažeři, konzultanti a experti v oblasti řízení lidských zdrojů s významnými praktickými zkušenostmi v dané oblasti z českých i zahraničních společností.
  • Obsah jednotlivých programů je výjimečný svým přístupem ke třem různým fázím kariérního rozvoje HR odborníků, ze kterých vycházejí tři úrovně výuky: certifikovaný HR STRATÉG, certifikovaný HR MANAŽER a certifikovaný HR PROFESIONÁL.
  • Absolventi získají nejenom certifikaci pro danou úroveň HR profese a okamžitě uplatnitelné znalosti, ale také odbornou pomoc při řešení svých HR otázek a možnost rozšířit svou síť kontaktů pro užitečnou výměnu zkušeností.
  • Účastníci vzdělávání se setkají s různými formami výuky, jako jsou odborné lekce, facilitované workshopy, týmové řešení případových studií nebo e-learning.

 

„Zasadit personální věci do podnikatelského kontextu, to je to, o co se nejvíce snažíme.“

Ivana Watson, Ambasadorka PMF, členka expertní rady PMF Institutu

 

„Naším cílem je naučit nejlepší věci z HR oblasti, pomoci poskládat informace a dovednosti tak, aby se HR odborníci stali opravdu rovnocenným partnerem a součástí podnikatelského motoru firmy.“

Richard Dobeš, člen představenstva PMF

Kohoutová BlaženaMgr. Blažena Kohoutová

Ředitelka PMF Institutu

724 168 515

blazena.kohoutova@pmf-institut.cz

Aktuální číslo HR Forum

Aktuální číslo HR Forum

Navštivte naši online studovnu

Re:spektrum

advertisement