O INSTITUTU

PMF Institut představuje moderní koncepci profesního vzdělávání v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů. Kombinuje to nejlepší z reálné praxe s modely a metodami moderního řízení a nejznámějšími akademickými teoriemi.

 

NAŠE VIZE

Poskytujeme prestižní a zaměstnavateli respektované vzdělávání v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů pro HR odborníky, manažery i ředitele.

NAŠE MISE

Pomáháme jednotlivcům i organizacím rozvíjet jejich potenciál. Naším cílem je posilování role a významu práce HR odborníků pro růst společnosti.

NAŠE HODNOTY

  • ambice › podporujeme profesní růst, seberozvoj a široké spektrum možností na trhu práce
  • exkluzivita › nabízíme know how těch nejlepších top manažerů a HR expertů z ČR i zahraničí
  • individualita › cílíme na rozvoj jednotlivce i malých týmů prostřednictvím osobního přístupu a flexibility programu
  • otevřenost › sdílíme dobré i špatné zkušeností lektorů i studentů
  • unikátnost › disponujeme jedinečným týmem lektorů z různých prostředí a zkušenostmi z globálního trhu

 

„PMF Institut se stal od roku 2013 nedílnou součástí naší snahy rozvíjet moderní metody řízení lidských zdrojů a pomáhat všem, kteří se ve firmách zabývají řízením lidí.

Věříme, že naše programy osloví všechny od začínajících odborníků po skutečné strategické hráče v této oblasti a přeji nám i účastníkům, aby si odnesli to, co ke své práci skutečně potřebují.“

Eva Hejlová, prezidentka PMF

„PMF Institut vznikl jako součást vize, že profesní organizace jako je PMF musí stát na třech pilířích – národní konference, odborný časopis a rozvojový program.  První konferenci pod názvem HR Know How jsme upořádali v roce 1997. První vydání časopisu HR forum následovalo v roce 1999. První běh rozvojového programu PMF Institutu jsme otevřeli posluchačům v roce 2013. PMF Institut vnímáme jako náš příspěvek k rozvoji společné komunity. Jeho smyslem je předávat posluchačům kumulovanou zkušenost reflektovanou nejnovějšími poznatky.“

František Mika, prezident PMF 1998 – 2014

160519151053_7717

160519150958_7714

Kohoutová BlaženaMgr. Blažena Kohoutová

Ředitelka PMF Institutu 724 168 515

blazena.kohoutova@pmf-institut.cz

Aktuální číslo HR Forum

Aktuální číslo HR Forum

Navštivte naši online studovnu

Re:spektrum

advertisement